SUNLIMITED

HLINÍKOVÁ PERGOLA BRISE

HLINÍKOVÁ PERGOLA BRISE

Pergola BRISE se stala pro naše klienty nejoblíbenějším produktem.

Po stažení pohyblivé střechy je konstrukce velmi nenápadná a terasa je příjemně vzdušná. Posuvnou pergolu je možné instalovat na zeď domu(i se zateplením), dřevostavbu, kotvit ji do stropu (podbití, balkon a jiné) nebo ji instalovat jako samonosnou pergolu bez nutnosti kotvení do zdi.

Zastřešení je řešeno stahovací plachtou, která je vyrobena z třívrstvé PVC látky SIOEN (Belgie), kde spodní vrstva je designová, prostřední černá vrstva zajistí nulovou prostupnost světla a horní hladká vrstva se postará o co nejlepší stékání vody, ochrání před nepříznivým počasím a odolá i velmi silnému větru až do 117 km/h. Po zatažení látky pergoly Vám střecha nebrání ve výhledu na oblohu a v zimě nebude zatažená střecha bránit slunečním paprskům, které mohou vyhřívat Váš obývací pokoj.

LED světelné pásky jsou integrovány do křížových profilů a poskytují příjemné světlo skrze speciální skleněné čočky. Pergoly se stahovací střechou jsou navrženy v moderním stylu splňující požadavky i toho nejnáročnějšího klienta.

Hliníková pergola BRISE s posuvnou střechou je složena z těch nejkvalitnějších komponent od největších evropských výrobců:

Pergola BRISE nabízí více variant profilů konstrukce:

  • Sloupky pergoly – 61 x 101, 80 x 130, 130 x 190
  • Kolejnice pergoly – 61 x 101, 80 x 130, 130 x 200,
  • Odtokový profil (okap) – 140 x 150, 150 x 170, 200 x 200
  • Látkové profily – krajní 55 x 79 mm, prostřední 55 x 45 mm
  • Krycí plech zatažené střechy

GALERIE

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

DALŠÍ MODELOVÉ ŘADY

PERGOLY S POSUVNOU PVC STŘECHOU