Sklepy TINGARD

Chladnička s nulovou spotřebou energie 


Plastové sklepy TINGARD jsou vyrobeny jedinečnou technologií odstředivého lití plastů, díky použitému materiálu HDPP - polypropylen s vysokou hustotou o tloušťce stěny od 12-17mm se vyznačují vysokou pevností a také díky svému vybavení vysokým standardem použití.

Trapézový profil stěn je konstruován tak, aby odolal vysokému zatížení a vlivu spodní vody bez ztráty provozních vlastností.

Díky zvolenému materiálu HDPP - polypropylen s vysokou hustotou, sklepy netrpí na nasákavost pachů a taktéž žádné pachy nevylučují, materiál je ECOFRIENDLY. Materiál si své vlastnosti zachovává minimálně po dobu 100 let. V domácnostech tento materiál známe v podobě prkének na krájení potravin.

Sklepy TINGARD se vyrábí v několika rozměrech a jsou připraveny k okamžitému použití. Vlastní instalace je jednoduchá a obvykle netrvá déle než 1 den.

Sklepy TINGARD se instalují do volného terénu, ale i pod základové desky novostaveb.

Sklepy TINGARD jsou od základu vybaveny:

- dřevěnými mořenými policemi, ve třech úrovních 

- dřevěnou mořenou podlahou

- LED osvětlením

- větráním (přívod a odvod) s klapkami a prodlužovacími komínky

- vstupním komínkem s víkem

- meteorologickou stanici

- schody

- montážní sadou - lana a kotvící materiál

Ani váha sklepů TINGARD není vysoká (360-740 kg.), můžete je přepravovat na lehkém nákladním automobilu i přívěsném vozíku. Díky tomu je dopravíte i do pozemků s omezeným přístupem.

Nabídka sklepů

TINGARD 1500

TINGARD 1900

TINGARD 1900B

TINGARD 2500

TINGARD 300